Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!! (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Időszakos Állat
  Válasz | 2007. március 07. 12:12 | Sorszám: 1162
A helyedben én is ignore mögé bújnék akkor, amikor a beakadt nadrágtartó mián eljutnék a szellemi lehetőségeim határáig (úgy kb. a 3. hozzászólás alkalmával).

No de nem vagyok a helyedben, és ez sem véletlen.

mpd
  Válasz | 2007. március 07. 10:55 | Sorszám: 1161
ignore off

Én pedig téged nem tekintelek tényezőnek, mint azt még az ez előtti nikkednek kifejtettem, úgyhogy feleslegesen ne koptasd a perifériáidat. Nekünk nincs beszélnivalónk.

ignore on

nemszadista
  Válasz | 2007. március 06. 21:24 | Sorszám: 1160
És az igazmondással is hadilábon állnak, valóban. Similis simile gaudet, Gyurcsány ezért is kedvelheti őket.
nemszadista
  Válasz | 2007. március 06. 21:22 | Sorszám: 1159
Ez a kuruc társaság 1xrre barom és lúzer. Szép teljesítmény.
Időszakos Állat
  Válasz | 2007. március 06. 15:53 | Sorszám: 1158
Mármint azok után a bukták után, amikor Molnárék hasalnak a porban?
Akkor mégis kire mutogasson?
Egyébként meg a fejedhez kaphatnál és megmutathatnád már végre, hogy a Fidesz mikor mutogatott Molnárékra. Wishful thinking. Nem mutogat, mert nem tekinti őket tényezőnek, mint ahogy nem is azok. Szeretnéd, ha foglalkozna vele, de még ez sem, ajjajj..
Macisajt
  Válasz | 2007. március 06. 13:44 | Sorszám: 1157
Köszönöm. Jó hogy előkerült.
Igazából nem is a topic újabb beírásokkal való folytatására kell(ett) - arra a márc. 15 alkalmából nyitottam egy újat-
inkább csak visszaolvasgatásra, tanulságokra.

Ugyanis, lásd lúzerék hétvégi visegrádi megmoccanását, ismét
készülnek valami "elszúrásra".


Nahát

onogur
  Válasz | 2007. március 06. 12:34 | Sorszám: 1156
Mostanában kihagy a memóriám...
Az utóbbi 13 évben az SZDSZ hány alkalommal szólította fel az MSZP-t, hogy az határolódjon el a Thürmer-féle kádárista párt baloldali populizmusától?
mpd
  Válasz | 2007. március 06. 12:30 | Sorszám: 1155
Márpedig Napnál világosabb, hogy ők az okai mindennek. Talán még a globális felmelegedésért is felelőssé lehetne tenni őket, ha jól megkapargatnánk...
onogur
  Válasz | 2007. március 06. 12:21 | Sorszám: 1154
De egyre rosszabb a helyzet.
2002-ben még lehetett hivatkozni arra, hogy +4% Miépata miatt bukott a jobboldal. De ma már kissé röhejes 173 darab hőbörgőre fogni minden rosszat, ami az országban történik.
mpd
  Válasz | 2007. március 06. 12:16 | Sorszám: 1153
Azért jó, hogy vannak ezek a Molnárék.
Van mindig, akire a Fidesz mutogasson minden bukta után.
akottyabot
  Válasz | 2007. március 06. 10:09 | Sorszám: 1152
Nem ellenségem.
onogur
  Válasz | 2007. március 06. 10:05 | Sorszám: 1151
Most adod a lovat az idióta alá?
akottyabot
  Válasz | 2007. március 06. 09:56 | Sorszám: 1150
Na.
Macisajt
  Válasz | 2006. november 16. 07:50 | Sorszám: 1149
Molnár Tamásnak, a Jobbik tagjának nyílt levele
2006-11-16. 07:06:12

– Vállalom a megtisztelő felkérést –

Kedves Jobbikos Barátaim!
Egész nap a kormányellenes tüntetések, a félpályás útlezárások és a közelgő alkotmányozó nemzetgyűlés előkészítésével voltam elfoglalva. Este az internetes hírportálokon keresztül értesültem először arról a furcsa kommunikációs háború kirobbanásáról, amelyet az én elnöki jelölésemet kívánó és támogató Jobbik-tagok nyílt levele idézett elő. Miután én még hivatalos meghívót sem kaptam a november 25-i tisztújító kongresszusra, azonnal felhívtam a támogató levél egyik értelmi szerzőjét.

Megköszöntem a bizalmat és megkértem, hogy az aláírók erről a szándékukról először értesítsék a Jobbik pártigazgatóját és „hivatalosan” engem is, hiszen csak a korrekt politikai út betartását követően tudok érdemben nyilatkozni a hozzám intézett megtisztelő felkérésről. Szentendrei szervezetünk vezetője közölte, hogy már régebben elküldte a levelet a pártközpontba, ahonnan azonban sem ő, sem én nem kaptunk azóta sem választ. (Az ominózus levél a Jobbik honlapján később sem jelent meg, ellenben felkerült a Vona Gábor elnökjelölt urat támogató elnökségi állásfoglalás.) A két támogatói levél aztán egymást követve felbukkant az interneten, akaratlanul is azt a látszatot keltve, mintha az elnökség megszerzéséért valamiféle belső hatalmi harc kezdődött volna kettőnk között pártunkban. Ezt jómagam határozottan visszautasítom, hiszen minden demokratikus szervezetben támogatni kell, és nem eltitkolni a hiteles politikai alternatívákat. Én kifejezetten megörültem, hogy a tagság akaratából működik még az egymást segítő, egymást támogató egészséges és nemes szellemi vetélkedés a Jobbikban.

-----


"Egész nap a kormányellenes tüntetések, a félpályás útlezárások és a közelgő alkotmányozó nemzetgyűlés előkészítésével voltam elfoglalva."


Dübörgünk

U.I. A szokásos fiala/bácsfi diana forgatókönyv megismétlödött, ezúttal a polgártomcat nevü "forradalmárral"...

onogur
  Válasz | 2006. november 13. 16:06 | Sorszám: 1148
Kibaszottul unalmas vagy.
Terra igazán bezárhatná a topicját, mielőtt kiderül, hogy 1956-ban is csak a fasiszta csőcselék randalírozott az utcákon, miközben a csendes többség otthon kushadt.
Macisajt
  Válasz | 2006. november 13. 14:58 | Sorszám: 1147
Az agyhalott zombik és provokátorok megszokott tragikomédiája immáron a hagyományos módon folytatódik:


"Pénz tűnt el abból a páncélszekrényből, amit a Kossuth téri tüntetők a minap vettek át a rendőrségtől – közölte Gonda László, a Magyar Nemzeti Bizottság 2006 új ügyvivője. Gonda szerint – bár semmire sincs bizonyíték – elképzelhető, a széf tartalmát elődje, Takács András leváltott ügyvivő kurtította meg."

Nahát

nemszadista
  Válasz | 2006. november 12. 11:26 | Sorszám: 1146
"Ha 300 rendőr lett volna, akkor meg tudják védeni a székházat."

Talan meg akkor is, ha a szerencsetlen irodista rendorok, pl. filigran nok helyett szimpla rohamrendorok vannak ott.
De azoknak mas, fontos dolguk akadt: varakozniuk kellett a kornyezo utcakban.

Macisajt
  Válasz | 2006. november 12. 10:48 | Sorszám: 1145
"ami szeptember 18-án az MTV székháznál előfordult, hogy 216 rendőr sérült meg" - mondta Ignácz István,"


Nos,Ignácz minden bizonnyal ebbe a LELKI SÉRÜLÉSEKET is belevette...


Ugyanis valóban nem kevés rendőrnek okozott akkor országszerte lelki sérüléseket azt látván a tévében hogy szerencsétlen baranyai irodistákat vernek/támadnak ,miközben a gyurcsanyo ui/szilvási/bene még a szomszédos utcákban várakozó kommandósok beavatkozását is leállitotta....


Gyurcsanyo Ui/bene/szilvási MTV-s *karneválja a torockai "forradalmi csőcselékkel" volt a maguk Reichstag-ja...

*Később ez az ok.t 23-i álarcosbállal folytatódott...


Nahát.

morse
  Válasz | 2006. november 12. 09:55 | Sorszám: 1144
"ami szeptember 18-án az MTV székháznál előfordult, hogy 216 rendőr sérült meg"

Micsoda hazugság ez már megint?
Aki látta azokat a képsorokat, az azt is láthatta, hogy még 100 rendőr sem védte a székházat, nemhogy 200 vagy 300, így értelemszerűen a sebesült rendőrök száma sem lehet 216.
Ha 300 rendőr lett volna, akkor meg tudják védeni a székházat.

tiszavirág
  Válasz | 2006. november 12. 01:42 | Sorszám: 1143
..."ne fordulhasson mégegyszer elő az, ami szeptember 18-án az MTV székháznál előfordult, hogy 216 rendőr sérült meg" - mondta Ignácz István, a Szakmai Vizsgálóbizottság elnöke."...

Ennyien léptek egymás lábára?!

Macisajt
  Válasz | 2006. november 12. 01:24 | Sorszám: 1142
"a Kossuth téri tömeget a Szabadság térre vezető egykori szónok, aki vállalja, hogy részt vett az akkori eseményekben, de nem ő irányította őket.

"Akármit csinálok, mocskos provokátor vagyok." Toroczkai úgy látja, rászállt a média, amiért légből kapott dolgokat állítanak róla, és több összeesküvés-elmélet is provokátorként vagy a nemzetbiztonság embereként szerepelteti."

Nos, torockaira bizony rájár a rúd, egyre több részlet
lát napvilágot a gyurcsányszilvásibene által megrendezett MTV "ostromról":

Bevetésre vártak a kommandósok
Megvédhették volna az MTV székházát
RTL Klub Híradó - Erdélyi Angelika, Varga Zoltán
2006-11-11 17:48:01


Az RTL Klub Híradójának információja szerint több mint 500 kommandós állt bevetésre készen Budapesten szeptember 18-án, a MTV elleni ostrom idején, de hiába. Aznap este Magyarország szinte összes bevetési egységét felrendelték a fővárosba. Rövid időn belül meg is érkeztek, de nem kaptak parancsot a beavatkozásra. Úgy tudjuk, ez is szerepel a most elkészült vizsgálóbizottsági jelentésben.

A 101 oldalas jelentés információink szerint csaknem 10 oldalon keresztül a szakmai hibákat és a technikai felszereltség hiányosságait sorolja. Úgy tudjuk: az MTV ostromának kezdete után az ország csaknem valamennyi bevetési egységét -akiket a köznyelv kommandósoknak nevez- Budapestre rendelték. Másfél órán belül több mint 500 kommandós volt a fővárosban a budapesti egységekkel együtt. Bevetésük azonban elmaradt. Annak ellenére, hogy információnk szerint a rendőrségen belül is sokaknak az a véleménye, hogy a helyszínen lévő bevetési egységek töredéke is rövid időn belül képes lett volna feloszlatni a MTV székház előtt összegyűlt randalírozó tömeget. Az ostrom után alakult rendőrségi vizsgálóbizottság elnöke, Ignácz István pénteki tájékoztatóján nem árult el részleteket a jelentésből, a vizsgálat céljáról beszélt.

"Ha hiányosságok voltak, azok a jövőben ne fordulhassanak elő, és a Magyar Köztársaság területén ne fordulhasson mégegyszer elő az, ami szeptember 18-án az MTV székháznál előfordult, hogy 216 rendőr sérült meg" - mondta Ignácz István, a Szakmai Vizsgálóbizottság elnöke.

Úgy tudjuk, az MTV székháznál több helyszíni parancsnok is volt. Ráadásul a vizsgálóbizottság megállapításai szerint a rendőri irányításban is voltak hibák. A jelentést pénteken kapta meg az országos rendőrfőkapitány, a következtetések levonása és az esetleges felelősök megnevezése az ő hatásköre. Az MTV-székház ostromának másnapján az RTL Klubnak a miniszterelnök azt nyilatkozta, telefonon folyamatosan tartotta a kapcsolatot "a legfelsőbb parancsnokkal", akitől már fél 11-től olyan jelentéseket kapott, hogy lassan elindul majd az oszlatás. Arra, hogy miért nem indult el, Gyurcsány Ferenc a következő tájékoztatást kapta:

"Amennyi ember ott már volt, ahhoz nekik elegendő emberük, hogy komoly sérülés nélkül, fegyverhasználat nélkül, klasszikus test-test ellen meg lehessen ezt oldani, nincs ennyi emberük. Meg kell várni, míg vidékről idejönnek, mert nem merik itthagyni a Parlamentet. A Parlament az nagyon fontos. Oda nem lehet bemenni" - mondta Gyurcsány Ferenc miniszterelnök 2006. szeptember 19-én.

Petrétei József még az ostrom éjszakáján felajánlotta lemondását. Az igazságügyi és rendészeti miniszter ezt azzal indokolta, hogy egyértelmű utasítást adott a rendőrségnek az MTV székházának megvédésére, de ez nem sikerült. Információink szerint a több száz kommandós egyébként a Parlament környékén volt, de egyelőre nem tudni miért, bevetési parancsot nem kaptak.

------------


Nahát.

gyaloggos
  Válasz | 2006. november 07. 15:03 | Sorszám: 1141
Sőt!
mpd
  Válasz | 2006. november 07. 15:02 | Sorszám: 1140
Na ojjant én még nem ittam. Fehér a tej, nem a bor.
Bordódy Kristóf
  Válasz | 2006. november 07. 14:45 | Sorszám: 1139
Nem.
De a fehér bor is lehet jó.
mpd
  Válasz | 2006. november 07. 14:35 | Sorszám: 1138
Ez a kérdés nem vörös vagy fekete!

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola