Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Isten éltesse Horn Gyulát! (13. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Isten éltesse Horn Gyulát!
cuvee
  Válasz | 2007. július 12. 10:04 | Sorszám: 566
"Honnan veszed, hogy ő vezette?"

Ugye a hivatalos verzió az volt, hogy a sofőr vezette Saab 80 Km/ó-val belement az út túloldalán defekt miatt álló IFÁ-ba.

Ehhez képest elég érdekes, hogy a világ legbiztonságosabb autójának kikiáltott autó (bal?) hátsó ülésén ülő főnök volt a legsúlyosabb sérült. És hogy ezek után miért maradhatott MSZP-s körökben Gyurcsány feltűnéséig a Saab a kedvenc márka.

Időszakos Állat
  Válasz | 2007. július 12. 09:26 | Sorszám: 565
Rút eddig kb. 10 megkeresésem közül egyikre sem reagált.
Semmiféle életjelet nem ad.
horngyula
  Válasz | 2007. július 12. 07:54 | Sorszám: 564
Hát aztat én meg nem mondom neked, mit csinál ez a gyula a szabad idejében. Talán a titkárságát kellene becses kérdéseddel megkeresned...

Elvtársi üdvözlettel: Horng Yula.

mpd
  Válasz | 2007. július 12. 07:32 | Sorszám: 563
Na ez jó. Ez már igazi, sarokbaszorított angolnatempó. Nagyon megfogyott már a muníciód, ha Trianont az én nyakamba varrod. Pedig azért nagyrészt a te felmenőid és elvtársaid a felelősek.
süti
  Válasz | 2007. július 12. 07:22 | Sorszám: 562
Te gyula igaz e az, hogy izraeli - magyar kettősállampolgár lettél, 1989.-ben?
horngyula
  Válasz | 2007. július 12. 06:47 | Sorszám: 561
Az egész emberiség.
horngyula
  Válasz | 2007. július 12. 06:39 | Sorszám: 560
Amúgy, akár reméled, akár nem, több közös pont van, de ezt nem magyarázom, meredek.
Nem láttam, nem láthattam, mert néhány szocializmusban letöltött börtönéve után Horn Gyula l956-tal beköszöntő Magyarországáról külföldre távozott, Angliában (Wambley-ben) élt, felesége halála után néhány nappal követte ő is. Itthoni temetése nagy részvétlenséggel zajlott, mint volt van és lesz ez szokásban afféle 'igaz embereknél'. Mármint Magyarországon.
(Rólam írt pár mondatot a BBC-nek. Ezt is csak a 90-es években olvashattam, mivel Irodalomtörténete akkor jelent meg.)
Ha semmi nem maradna a magyar filozófiából, csak ő és Hamvas, évszázadokra meg lenne mentve a magyarság.
süti
  Válasz | 2007. július 12. 06:17 | Sorszám: 559
Pufajkás buta, de nagyon! Kb. 200 aktív szókinccsel rendelkezik, egy liter viszki után ez már 50.-re csökken!

Undormány!

kaleb
  Válasz | 2007. július 11. 23:55 | Sorszám: 558
Na, egy közös pont köztünk. Határ Győzőt én is kedvelem.

Azt nem tudom, hogy a "törvények" miként érintik, de zsniális pasinak tartom. Te láttad élőben?

kaleb
  Válasz | 2007. július 11. 23:50 | Sorszám: 557
"az volt a hivatalos verzió, hogy a sofőr vezette, de elég komolytalan verzió volt. "

Mi ezen a komolytalan??? Honnan veszed, hogy ő vezette? Vagy már bármit lehet állítani?

kaleb
  Válasz | 2007. július 11. 23:49 | Sorszám: 556
???

Hány volt a norma? Te voltál KB tag?

kaleb
  Válasz | 2007. július 11. 23:47 | Sorszám: 555
Mi ebben a megdöbbentő?
horngyula
  Válasz | 2007. július 11. 22:43 | Sorszám: 554
Pontosítsuk a forrásankat:

" .... a spanyolok sok évszázados középamerikai népirtását, amelynek 46 millió halott volt a "hozama" (nem 6, hanem 46!) - mit sem beszélve az áldozataik rituális irtóhadjáratairól..."

Határ Győző: Alapigazságaink. (Nagardzsuna). Műhelyforgácsok egy bölcseleti aforisztikából. Bp. 2003. Szabad Föld. 198. p.

horngyula
  Válasz | 2007. július 11. 22:38 | Sorszám: 553
Na, ha jól emlékszem, azzzal a tautológiával éltem: történelem az történelem. Tehát a békefecnik is annyit érnek, mint Picasso egy vonnal megrajzolt galambjának az ürüléke.

Határ Győző bácsit olvasom mostanában, nem kedvelt, mert sem a jobboldali illúziókkal nem tud mint kezdeni, sem a a "Világ Golobálisai United!" lózung neoliberálisaival. Tehát a Budapest Belvárosában, ahol naponta eldöntik, hogy most ippeg mi(avagy ki) a kóser és mi(avagy ki) nem - Határ Győző piacképtelen.
Ő állítja azt, hogy nem kell nagyon ugrálni (Te is mondtál már ilyet egyik topiktársnak, csak a megokolásod és a színvonalad eltérő, de ezért nincs harag), hogy szóval az emberiség története jószerivel népirtások, tömeggyilkosságok, holokausztok története. De Voltaire-en kívül még az olyan normálisnak és mértéktartónak mondható szellem is is ilyesmit állít, mint Edward Gibbon:
"History is little more than the register of the crimes, follies, and misfortunes of mankind" (E. Gibbon)

Győző bácsi többek között megemlékezik, méghozzá imígy, a spanyolok bűnlajstromáról: .... a spanyolok sok évszázados középamerikai népirtását, amelynek 46 millió halott volt a "hozama" (nem 6, hanem 46!) - mit sem beszélve az áldozataik rituális irtóhadjáratairól..."

Mielőtt holokauszt-jelentéktelenítéssel vádolnád meg Győző bátyánkat, hadd hívjam fel a figyelmed "(46, nem 6!)", ha nem tudnád, a faji törvények reá is vonatkoztak, kedves Kaleb.

HAME
  Válasz | 2007. július 11. 22:29 | Sorszám: 552
Nos, volt alkalmam az elmúlt időben néhányszor reggel látni a Napkeltében, amikor még minden valószínűséggel józan. Egyáltalán nem tűnik szenilisnek. Valszín délutánra általában már van a kalap alatt, estére meg már túlnyomás van.

OFF
Egyébként ugyanez a helyzet Demszkyvel is. Reggel 7-kor a Napkeltében teljesen tiszta a hangja, ha ugyanaznap délben nyilatkozik, akkor már elkent és úgy viselkedik, mint azok a spiccesek, akik tudatában vannak, hogy nem józanok és megpróbálják palástolni. Csak Dempszli valszín lövi magát valamivel
on

kingvidor
  Válasz | 2007. július 11. 22:26 | Sorszám: 551
"Sólyomhoz intézett beszólása is arról árulkodik, hogy semmi tartása nem maradt."
Meg arról, hogy annyira be volt bszva, hogy a nyelve is alig mozgott, de ez nála mindennapos jelenség. Pl amikor a kocsit vezette és nekiment a fának, akkor is ilyen lehetett. No persze az volt a hivatalos verzió, hogy a sofőr vezette, de elég komolytalan verzió volt.
rajnai zongor
  Válasz | 2007. július 11. 22:09 | Sorszám: 550
nem tudom, a családi háttere meg az, ahogy most szenilis és kurcsány bábuként rángatja, de annyi esze már nem maradt, hogy észrevegye mit mûvelnek vele. Sólyomhoz intézett beszólása is arról árulkodik, hogy semmi tartása nem maradt.
HAME
  Válasz | 2007. július 11. 22:03 | Sorszám: 549
mit sajnálsz?
A szociban tudod hány ember nyakát kellett kitörnir, mire KB tag lett?
kingvidor
  Válasz | 2007. július 11. 21:57 | Sorszám: 548
"Komolyan mondom, én sajnálom, szánom ezt az embert."

No csak óvatosan ezzel a sajnálattal. Az igaz, hogy egy rakás szarhoz hasonlít a mostani roncs mivoltában, de nem tudjuk, hogy miket művelt akkor és ott a megtorlások címén, viszont lehet gyanítani abból, amiket műveltek akkoriban a hozzá hasonló pribékek.

rajnai zongor
  Válasz | 2007. július 11. 21:50 | Sorszám: 547
belenéztem, a kézírása nagyon gagyi. Nem vagyok egy grafológus, de valahogy infantilis az egész. Egy rész pedig alá van húzva, hogy a bátyja az idegenlégióba lépett be, de 7-en voltak testvérek (vagy 7 testvére van), úgyhogy nem tom ez az-e, amelyiket megölték vagy amelyiket elütötte a tank....
Komolyan mondom, én sajnálom, szánom ezt az embert.
Hogy lehetett kurcsány olyan görény, hogy felhasználja? Na jó, költôi kérdés...
nemszadista
  Válasz | 2007. július 11. 21:49 | Sorszám: 546
KI
Te Állat, meddig leszel még Időszakos, nem könyörül meg rajtad az a Rút?
BE
kingvidor
  Válasz | 2007. július 11. 21:48 | Sorszám: 545
Már úgyis erkölcsi hulla, de agyilag is hulla, hiszen elitta a maradékot is. Ez már csak egy bolsi zombi.
Időszakos Állat
  Válasz | 2007. július 11. 21:41 | Sorszám: 544
Isten halassza Hornyulát.
pannonpuma
  Válasz | 2007. július 11. 21:11 | Sorszám: 543
Azt hogy hazudik, bizonyítja. És miért hazudik? Talán mert takargatnia kell vmit? És ezeken a dok.-on bukik az a gyufateória hogy azért lett pufajkás, mert megölték a bátyját. Hiszen előbb lépett be mint hogy meghalt.
kingvidor
  Válasz | 2007. július 11. 21:08 | Sorszám: 542
"Megdöbbentő dokumentumok Horn Gyula múltjáról: http://www.hetivalasz.hu/showcontent.php?chid=16174
"

Ezek tényleg fontos bizonyítékok. Remélem, hogy a folytatásban a bátyját ért balesetről is szó lesz, akit egy ruszki harckocsi gázolt el, nem pedig a gonosz ellenforradalmárok gyilkolták meg, ahogy gyufa hazudta.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola