Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Isten éltesse Horn Gyulát! (3. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Isten éltesse Horn Gyulát!
kingvidor
  Válasz | 2007. október 07. 22:25 | Sorszám: 817
"Aki elhiszi a hazugságokat, maga is hibás."

Hibás, persze hogy hibás, mert nem tudott ellenállni az agymosásnak, mert át tudták érzelmileg hangolni, mert rászoktatták módszeresen az orbángyűlölet kábítószerére, mert nem tudja elképzelni, hogy ennyire pofátlanul képes hazudozni egy kormány, mert képtelen fölfogni, hogy ennyi év alatt már egy háború után is fel lehett volna építeni egy földig rombolt országot, ezek meg még mindig csak a Fideszre hivatkoznak. Persze, hogy hibás, de nem ő a bűnös, nem ő lopja el az ország vagyonát, nem ő okoz helyrehozhatatlan károkat az országnak.

kingvidor
  Válasz | 2007. október 07. 22:19 | Sorszám: 816
"Én azért annyira nem tartanék a Metro-tól, mert nagyon kevés ember olvassa valójában"

Viccelsz? Utazol metrón reggelente? Mindenki azt olvassa! Szoktam számolni reggelente a kocsiban, tíz közül átlag 4 ember kezében az van. Jártál már nagyobb irodaházakban vagy közintézményekben, ahol reggelente a portán elfogy egy másfélméteres rakás? Nálunk is ez megy, mások is ezt mesélték. Még a jobbosok is azt olvassák, mert ingyen van és miért ne olvassanak bele, aztán háborognak persze a tömény és sunyi propagandán. Nem véletlenül nyomnak milliárdokat ebbe a Metró projektbe sem, az etetés a legfőbb stratégia. A Metrót bagatellizálni struccpolitika, nagyon sok múlik rajta, pont az ingyenessége miatt. Ahogy a földiszóráson is, mert az is ingyen van. Az pedig teljesen nevetséges és hazug állítás, hogy a Fidesz alatt a Fidesz szerepelt túlnyomórészt a médiában és hogy az övék lett volna a média, pont arról van szó, hogy semmi nem volt az övék néhány műsorocskán kívül, ez lett a vesztük is. A módszerváltás óta a média 90%-ban bolsikénzen van, gőzerővel folyik az agymosás, hazudozás és értékrombolás, ez pedig a politikusok sara, nem a népé. Nem kéne minden bűnt a népre hárítani, csak mert érzelmileg át tudják hangolni egy részüket sunyi médiamódszerekkel. BBC? Röhögnöm kell. Az is csak egy szócső, csak az nem fasisztázik, hanem antiterroristázik.

Dévényi István
  Válasz | 2007. október 07. 20:55 | Sorszám: 815
A Témát (már kikerült a címből a h betű) a postaládákba dobálják, a Metro a tömegközlekedési járműveken terjed. Én azért annyira nem tartanék a Metro-tól, mert nagyon kevés ember olvassa valójában, inkább csak átfutják reggeli munkába menet két megálló között, aztán kuka.

A közszolgálatnak pedig nem ide-oda alapon kéne működnie, hanem se ide, se oda, lásd BBC. Magyarországon ez is esélytelen.

honfi
  Válasz | 2007. október 07. 20:32 | Sorszám: 814
Tudatlan lévén kíváncsi lennék a magyarázatodra a különbségröl.
honfi
  Válasz | 2007. október 07. 20:27 | Sorszám: 813
A Fidesz is a világ urait szolgálja, ha nem is egészen ugyanúgy, mint a jelenlegi hatalom. A Fidesz is megvezeti az embereket, a "nemzeti" politikája átlátszóan gyenge.
Sokfenekü a politika doboza, ha valamelyiket felbontod, a következö szintü hazugságot találod.
Mondjál talán példát a világban - akár a történelemben - olyan hatalomra, amelyben a nép megbízhatott.
A szöveged végén eljutsz te is oda, hogy minden hazugság.
Ezért nem jó stratégia a hit, a hiszékenység, bármilyen értelemben.
karakan
  Válasz | 2007. október 07. 19:32 | Sorszám: 812
Aki elhiszi a hazugságokat, maga is hibás.
Számtalanszor adtam MN-t emberek kezébe, rázkódtak, mint akiket megrázott a 220.
Minden nap ott hagyom valahol a járművön.
Volt olyan, aki kidobta utánam a busz ablakából.
Utálom a rohadt bunkó bolsikat!!
Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2007. október 07. 19:27 | Sorszám: 811
Nem tudom, de utána kérdezek.
kingvidor
  Válasz | 2007. október 07. 18:50 | Sorszám: 810
"Az is ingyen van, mégsem beszélnek róla."

Viccelsz? Osztogatják azt a lapot is úton-útfélen? Nem vettem még észre, hogy a megállókban és köztereken tornyokban állna a Théma, és egyenruhás emberkék nyomnák minden ember kezébe kettesével. A Metrót bezzeg kiteszik irodaházak, intézmények portájára másfélméter magas kötegekben, hogy amíg a liften utaznak az emberek, addig is azt olvassák, annyi van, hogy visznek haza a családnak is belőle néhányat. Számolj csak utána, micsoda összeg lehet a Metró mögött, hogy hánymillió példányban nyomtathatják ki a színes Metrót naponta, hogy az mibe kerülhet havonta, aztán gyere ilyen "dobjuk össze" ötletekkel. Azzal jönnek néha, hogy a reklámból él, ami elég röhejes, hisz a fele nem reklám. Nem, itt a bolsimultik vannak milliárdokkal az újság mögött, mert ők nagyon is tudják, hogy az ilyen befektetések ezerszeresen megtérülnek, mikor a hatalmukkal visszaélve ezermilliárdokat síbolhatnak. De hogy mi versenyezzünk velük és ilyesmire dobjuk össze a pénzt? Nehogy már Böjte helyett ilyesmire adjam a támogatásra szánt pénzemet, csak mert a politikusaink minden médiát bolsikézen hagytak! A frekvenciákról és a földiszórású adókról ne is beszéljünk, ahol már-már belefulladnak a bolsipénzbe, annyira tudják, hogy ez a legfontosabb.

tiszavirág
  Válasz | 2007. október 07. 18:35 | Sorszám: 809
Azt hallottam, hogy a Théma más irányultságú mint a Metro, de akkor miért nem azt olvassák az emberek?!Az is ingyen van, mégsem beszélnek róla.

Vajon azt hogy terjesztik?

Mostanában hírdetik azt hiszem az Echoban, hogy a legnagyobb (hogy miben az azt hiszem nem derül ki a hírdetésből, egy dudás nő röpköd egy valamin, talán seprűnyél? )

És miért nem érjük már azt el 17 évvel a rendszerváltás után, hogy a köszolgálati médiumok műsoridejének 49 %-a a nemzeti oldal embereinek irányítása alatt álljon? Egyik nap a ballibsiké, a másik nap a miénk. Ez a minimum, amit elérhetnénk már végre, aztán utána lehet hasonlítgatni, hogy melyiket hányan nézik. Egyik nap flepkóval törli föl a padlót Lovas és Bayer, a másik nap Orbánt próbálja legyűrni oroszjoci és acsádibandi.

Miért nem lehet minden háztartásban fogni az Echo-t és a Hír TV-t, miért nem sugároz mindenhová a Lánchíd?

Dobjuk már össze rá a pénzt! Gyűjtse már össze valaki!

kingvidor
  Válasz | 2007. október 07. 18:23 | Sorszám: 808
"Bp-en, nézhetne más tévét is, olvashatna igazi újságot is"

Ha nem volna ingyenes Metró. Ugyanis az emberek 90%-a nem fizet elő napilapra és nem is veszi meg, helyette a Metrót olvassák, onnan veszik az infóikat, hisz ingyen van, ezért sem lehet őket kárhoztatni. A tévék esetében is többnyire max egy hiradót néznek valamelyik gagyitévén, de a többség csakis szórakozás végett néz tévét, ezért van 5% alatt a HírTV és Echno együttvéve. A gagyimédiák (danubiusz, juventus, sláger, csiga, vörös2es, rtl stb) pedig azzal a trükkel élnek, hogy bizonyos dolgokat egész egyszerűen elhallgatnak, kihagynak a tömör híreikből, tehát az embereknek valóban nincsenek képben, de ezért sem lehet őket kárhoztatni. És még1x, nem az átvert emberek a hibásak, amiért a médiaviszonyok olyanok, amilyenek. Ebben bizony a Fidesz épp olyan ludas, mint anno az MDF, mert nem vették komolyan a hatalomnak eme kulcsát, pontosabban nem lépett egyik nemzeti kormány sem, ennek isszuk most a levét. Persze a legkényelmesebb mindenért a népet hibáztatni, csak ez álságos és végtelenül igazságtalan dolog.

karakan
  Válasz | 2007. október 07. 17:31 | Sorszám: 807
Metrót olvasnak és Népszabadságot a metróba csomagolva, hihihi.A többi bunkó Blikket. Nem tudnak semmiről, mintha nem is volna..
tiszavirág
  Válasz | 2007. október 07. 17:29 | Sorszám: 806
Nálunk a munkahelyen vezető állásban dolgozó embereknek jár az újság, ingyen van, de a legtöbb nem olvassa. Hihetetlen nívótlan, igénytelen a mai magyar társadalom és nem csak az alja, de a közepe is, sőt az "elitje" is, ami miatt ki nem állhatom, ha ezt a szót használják a felső rétegre. Felső réteg a bevételt illetően, de ugyanolyan műveletlen tahó, mint az alja.
karakan
  Válasz | 2007. október 07. 17:23 | Sorszám: 805
Lehet, hogy vannak ilyenek is, de a többség pl. Bp-en, nézhetne más tévét is, olvashatna igazi újságot is--de nem, azért sem. Az ilyenek miatt tartunk itt, ahol.
karakan
  Válasz | 2007. október 07. 17:21 | Sorszám: 804
Provó lap.
tiszavirág
  Válasz | 2007. október 07. 14:38 | Sorszám: 803
Milyen orgánum ez a kuruc info?!
Radikális???
Vagy álcázott radikális, de közben vérkomcsi???
Ha talán radikális, akkor már értem, hogy miért olyan nehéz a radikáljobbal bármiféle pozitív viszonyba kerülnie a Fidesznek, mégha azok annyira akarnák is, no nem fegyverbarátságból, csak kizárólag a parlamentbe jutás, azaz a valamiféle hatalom megszerzése érdekében. Ha rólam valaki ilyeneket hangoztatna, mint ez a szennyhonlap itt alább, nemhogy semmiféle kapcsolatra nem bírnék velük lépni, de azt sem bánnám, ha azonnal megdöglenének, de úgy, hogy még írmagjuk se maradjon!

"Orbán nagyon pofán köpött bennünket.
Mi pedig őt köpjük pofán, de nagyon.
Elég volt, szarházi.
Jéney Szabolcs – Kuruc.info"

Bravó kurucz info!
Honnan szalajtottak titeket?
Ki a lófax ez a Jéney Szabolcs?

tiszavirág
  Válasz | 2007. október 07. 14:23 | Sorszám: 802
Próbálja a halál!
kingvidor
  Válasz | 2007. október 07. 14:10 | Sorszám: 801
Ez nem ész kérdése. Nem lehet mindenkit leostobázni, aki jóhiszemű és hisz még a médiának. Lehet, hogy csak nincs pénze és lehetősége kábeltévére, ezért kizárólag a csigát, rtl-t és mtv1-et nézi, ezért is gründolták a bolslibek elsőnek ezeket a földiszórású adókat. Nem mindenki ostoba, akit becsapnak és átvernek, lehet, hogy egyszerűen csak nem látja át a dolgokat, mert a családban nem politizáltak, a tévéből pedig csak azokat a latrinákat nézi, amikből a ballib propaganda folyik. De továbbmegyek. Ha valaki ért egy szakmához és szélhámoskodik, akkor mindenki ostoba, aki nem ért ahhoz a bizonyos szakmához, ezért át tudja verni őket az illető? Pl ha egy orvos, akihez beutalnak, azt mondja neked, hogy ki kell venni a vakbeledet, aztán a műtét során kiveszi az egyik vesédet is, mert egy milliárdos kuncsaftja milliókat adott neki érte, akkor te leszel az ostoba? Nem várható el mindenkitől, hogy információk híján mégis tisztán lásson és értsen a politikához.
karakan
  Válasz | 2007. október 07. 12:34 | Sorszám: 800
Akinek van csöppnyi esze, az ezzel tisztában van.
A baj az, hogy sok az ostoba ember és ezekre alapoznak...
kingvidor
  Válasz | 2007. október 07. 11:34 | Sorszám: 799
Teljesen felmenteni nem állt szándékomban, de a szélhámos gazemberek helyett az áldozatot kiáltani ki főbűnösnek teljesen igazságtalan és rosszindulatú dolog. Az sem igaz, hogy minden hatalomnak érdeke a tömeg hülyítése, mert szerencsére nem minden hatalom él maffiamódszerekkel, átveresekkel és hülyítéssel, csak az olyan hatalom, amelyik aljasságra építi a hatalmát, és amelyikben a nihillista és erkölcsnélküli aljanépség kerülhet felszínre. A tömeg pedig a saját érdekeit egy demokráciában a választások útján tudja csak érvényesíteni a választott politikusok által, akiket azért választ meg, hogy teljes munkaidejükben azzal foglalkozzanak, amivel megbízzák őket, mert az embereknek, akik termelnek és dolgoznak, más a szakmájuk és ezért nem merülhetnek bele olyan mélyen a közügyek követésébe és a politizálásába.
Nem mondtam olyat, hogy az emberek bízzanak és higgyenek a hatalomban úgy nagy általánosságban, hiszen tudjuk, hogy ilyen hazug és csaló hatalom is létezhet, nem beszélve arról a médiahatalomról, amelyik a hazugságokkal és a folyamatos agymosással az ilyeneknek biztosítják a hatalmat, mert a maffia többet fizet. De szerencsére a hatalmak sem egyformák, ahogy az emberek sem, ezért nem minden politikus hazug és bűnöző, és nem minden hatalom él aljas módszerekkel, tehát pl a Fidesz idején személy szerint én jobban hittem a hatalomnak, mint ma. Nem mondom, hogy mindent elhittem, de egy Vargának vagy Mikolának akkor jobban elhittem a szavait, mint ennek a gyülevész és rosszarcú bolslib bandának. A másik, hogy én a médiáról beszéltem, hiszen valahol ott dőlnek el a dolgok, ők "közvetítik" a politikusok szövegeit olyan érzelmi és egyéb ráhatásokkal, amelyekkel az embereket könnyen lehet befolyásolni. Nem véletlen, hogy a média körül hatalmas pénzek összpontosulnak, hogy egy órás idétlenkedésért milliókat lehet kaszálni, hiszen egy idétlenkedős műsorba, ahol látszólag csak a saját tökéletesen érdektelen hülyeségeikről csacsognak a médiamajmok, még egy olyan gagyi műsorba is be lehet csempészni az érzelmi hangolást, agymosást és politikát. És ez így van Amerikától Európán át mindenütt a világon, ugyanis az emberek átlagosan több mint napi 4 órát bámulják a tévét, így az adott méidaarány érvényesül a szavazáskor is, ahogy a vásárlások tekintetében a médiákban leadott reklámok hatása is keményen jelentkezik az objektív valóságban is, mert a reklámhazugságoknak sem tudnak az emberek ellenállni. Tanultam márketingen, hogy átlagosan minden 7. reklámot akció - azaz vásárlás - követ, legyen bármilyen vacakról és szélhámosságról szó. A márketing - a csalás tudománya - érvényesül a politikában is. Ez a szép, új világ.

tévéznek.

honfi
  Válasz | 2007. október 07. 10:47 | Sorszám: 798
Az SZDSZ-t is említhettem volna, de az ö támogatásuk valójában számszerüen elhanyagolható.
Amit írsz a hatalomról azzal egyetértek, de a tömeget nem lehet felmenteni. A hatalomnak érdeke a tömeg elhülyítése, a tömegnek viszont nem. A saját érdekeit viszont meg kell védje, ezt hátráltatja a média cumizása. ( Vagy bármely hülyítés elfogadása. )
Bizony értelmes tömegre lenne szükség. Felelötlenség azt mondani, az emberek bízzanak, higgyenek a hatalomban.
honfi
  Válasz | 2007. október 07. 10:41 | Sorszám: 797
Le hedtem "rohadtazva" mint ateista. Az nem tamtam?
honfi
  Válasz | 2007. október 07. 10:38 | Sorszám: 796
Valóban az volt a baj, hogy vakon hittek sokan Leninnek, Sztálinnak, Rákosinak, stb. De akár az elméletek kritikátlan, hivö elfogadása is gond. Bármiröl is legyen szó.
mediator
  Válasz | 2007. október 07. 09:45 | Sorszám: 795
"Én semmi olyanban nem vagyok "meggyőződve", amit még nem tapasztaltam."

Te nem, de próbáld ezt levezetni pl. egy munkásőr egyenruhás, ÁVH-multú kőbolsinak...

Garabonciás
  Válasz | 2007. október 07. 09:28 | Sorszám: 794
"mellesleg Horn Gyula bátyuskásja"

Látszik, hogy a nagybátyja nevelte, és ő indította el a politikusi pályán.

drakon
  Válasz | 2007. október 07. 06:17 | Sorszám: 793
http://www.kuruc.info/r/1/17191/

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola