Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Isten éltesse Horn Gyulát! (6. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Isten éltesse Horn Gyulát!
gyaloggos
  Válasz | 2007. október 06. 18:04 | Sorszám: 742
Off

Ödön, mi történt abban az esztergomi iskolában, pontosan?

on

Időszakos Állat
  Válasz | 2007. október 06. 18:02 | Sorszám: 741
Micsoda?
Időszakos Állat
  Válasz | 2007. október 06. 18:01 | Sorszám: 740
Te az összes idődet azzal töltöd ezen a fórumon, hogy megjátszod az értetlenséget?
gyaloggos
  Válasz | 2007. október 06. 18:00 | Sorszám: 739
"Nem járja, hogy egy tisztességtelenségben megőszült hazaáruló gazember szenvedés nélkül húzzon el a vérbe "

Ez nem ennyire egyszerű ám!

Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2007. október 06. 18:00 | Sorszám: 738
A komcsik (ie.: a gazemberek) mindig is szerettek keresztyéni hagyományokra hívatkozni, ha a másik visszaütött.

Ld.: "tartsd oda a mási orcádat is!" "...dobd vissza kenyérrel!" "ez a keresztyéni alázat?!"
stb.

gyaloggos
  Válasz | 2007. október 06. 17:58 | Sorszám: 737
Ja! Nem az apja, hanem a bátyja volt, és Sashalomról biciklizett befelé, és a mai Örs Vezér terénél ütötte el egy orosz teherautó. Huányzott az egyik szeme!

Horn Gyula gerincére pedig jellemző, azt nyilatkozta, azért lett pufujkás, mert az ellenforradalmárok megölték a bátyját!

Lehel
  Válasz | 2007. október 06. 17:57 | Sorszám: 736
" Ha Hornyula most földobja a büdös talpát, akkor a vinnyogókórus fél évig siratja és 20%-ot ugrik a kommunisták népszerűsége "
Milyen kommunistákra célzol , ?
Szvsz. a postkádáristák utolsó élő "reménye " Thümmer Gyula marad...elnyomásban !
tiszavirág
  Válasz | 2007. október 06. 17:47 | Sorszám: 735
Jézus soha nem beszélt osztályharcról, mint ezek a hibbant lelkű büdöskomcsik. Jézusnak minden teremtmény egyaránt fontos volt, a szeretet mindenhatóságában és nem a gyűlöletben bízott és a szeretetre, könyörületességre biztatta híveit, aki párhuzamot von Jézus és a kommunisták között, annak nincs ki a 4 kereke.

Érdekes, hogy az ateisták imádnak Jézussal lépten nyomon példálózni. Ez is egy nagyfokú perverzitás.

tiszavirág
  Válasz | 2007. október 06. 17:41 | Sorszám: 734
Az nem az apja, hanem a testvére volt, ha jól emlékszem Gézának hívták és szininövendék volt, van is olyan, aki mellette ment és látta az egész eseményt, egyszer volt az újságban de sajnos nem emlékszem a nevére.
Időszakos Állat
  Válasz | 2007. október 06. 15:21 | Sorszám: 733
Most, hogy valóra válni látszik a kívánságom, határozottan meg vagyok ijedve. Ha Hornyula most földobja a büdös talpát, akkor a vinnyogókórus fél évig siratja és 20%-ot ugrik a kommunisták népszerűsége, ráadásul Hornyulánkat nem érheti az az érzés, amit Torgya doki kívánt neki nemrég epésen, hogy érje meg, amint egy konzervatív kormány fölvirágoztatja az országot. Nagyon szeretném, ha legalább 2-3 évig még "élvezhetné" és testközelből végignézhetné az elvtársai kicsinálását. Nem járja, hogy egy tisztességtelenségben megőszült hazaáruló gazember szenvedés nélkül húzzon el a vérbe (aminek egyébként már nagyon ideje van, kb. 75 évvel ezelőtt kellett volna megtörténnie).
zambezi
  Válasz | 2007. október 06. 15:10 | Sorszám: 732
Havas Szofia rosszul tudja, hogy az 56-os forradalmarok bortonbol kiszabadult nyilaskeresztesek voltak, mert azokat az AVH azonnal "munkaba" allitotta es sajat celjaira hasznalta fel.
Az apjat, Horn Gezat, sem a "felkelok gyilkoltak meg", ahogy azt a HVG-nek nyilatkozta, hanem egy szovjet katonai teherauto gazolta halalra.
Most, ezen ordas hazugsagok hallatan, miert nem vinnyognak a szocionistak, miert nem hatarolodnak el az "igazi" reformerek, akik mar negyven evvel ezelott is az EU csatlakozasunkon munkalkodtak es amikor ellen-forradalomrol rikoltoztak, tulajdonkeppen forradalomra gondoltak. Kovacs Laci bacsi is mindig megmagyarazta, hogy amit mondott, nem ugy gondolta. Zambezi.
benny the ball
  Válasz | 2007. október 06. 14:15 | Sorszám: 731
Az egyik legsunyib politikus aki valaha tevékenykedett Magyarországon!!
kapitamunista
  Válasz | 2007. október 06. 13:33 | Sorszám: 730
Tények a pufajkásról (Kisfilm Hornról)
2007-10-06 13:09 Barikád.hu

Önként lépett be, vadul kegyetlenkedett, kisemberként minden sérelmét így élte ki. Igen, ez egy rendszerváltozást követő miniszterelnök jellemzése. Hazugság a film készítői szerint, hogy testvérét a forradalmárok ölték meg. Ellenben valósághűen jellemzi a Horn-családot, az alkoholista pufajkással az élen, de ne feledkezzünk meg a magyargyűlölő Havas Szófiáról se, aki a mai napig nyilasozza a szabadságáért fegyvert ragadó lakosságot. ...
.. http://barikad.hu/node/8293

figyelök
  Válasz | 2007. július 25. 18:37 | Sorszám: 729
"Isten halassza Hornyulát."

A vatikáni egyezményért kapott bónusz még kitart egy darabig, úgyhogy ne reménykedj.
Különben is mi Fel! Támadunk!

Időszakos Állat
  Válasz | 2007. július 25. 17:50 | Sorszám: 728
Isten halassza Hornyulát.
HAME
  Válasz | 2007. július 25. 17:48 | Sorszám: 727
szerintem Horn Gyulát Lenin elvtárs éltesse!
Vagy a komintern...
zappara
  Válasz | 2007. július 25. 16:35 | Sorszám: 726
figyelök
  Válasz | 2007. július 24. 21:30 | Sorszám: 725
"Máshogy szocializálódtunk.
Téged már másodikban úttörővé avattak, s kádköveket gyártani jártál zenés-táncos Kisz táborba dignazista korodba."

Leszokhatnál már az ilyen sematikus és előítéletes gondolkodásról. Ti asziszitek, hogy baloldalon mindenki a kisdobos-úttörő-KISZ-párt-kádkőgyáros vonalat futotta be.

Egy frászt. A modernizáció és haladás igazi baloldali motorosai az úttörő korból kikerülve rögvest bátor forradalmárok lettek. Hosszú haj, Alföldi-papucs, Csegevarás-atomháború ellenes jelvényes póló, egyik kézben Mao összes művei, a másik kézben szamizdat újságok, a háton blúzgitár.

Mi voltunk a Kádár-kor kitaszítottjai és üldözöttjei. Én például csak két heti könyörgés után mehettem ki tanulni a Harvardra.

Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2007. július 24. 20:07 | Sorszám: 724
Máshogy szocializálódtunk.
Téged már másodikban úttörővé avattak, s kádköveket gyártani jártál zenés-táncos Kisz táborba dignazista korodba.
Engem még ötödikben sem nagyon akartak kirugni az kisdobosságból, s később is csak egy árokásó táborba jutottam be, de oda is csak azért jelentkeztem, hogy ezt is beírhassam a felvételimkor, a renceresen megvásárolt buszbérletem mellé, mint Kisz vállalást.
figyelök
  Válasz | 2007. július 24. 19:58 | Sorszám: 723
Ajjjj de kár.
Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2007. július 24. 19:55 | Sorszám: 722
"hisz kettőt értünk."

Lefordítom horgyulára: Nem vagyunk egy plattformon.

Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2007. július 24. 19:54 | Sorszám: 721
"Megmondtuk mink már régen, hogy összenyő, ami összetartozik"

Ezt nem a fidesznáci Orsós Mihály mondta?! Vagy nem olvastad el az aptudéjt brossúrát?

Jézus miért lett volna komonista?! Csak mert kihajtott pár kufárt a templomból?
Na és?! Lelőtt valakit?

De abban igazad van: ne vitatkozzunk, hisz kettőt értünk.

figyelök
  Válasz | 2007. július 24. 19:42 | Sorszám: 720
Látod, látod. Megmondtuk mink már régen, hogy összenyő, ami összetartozik. Nem ám úgy, ahogy a sanda kalebek gondolják a zuhanyozóban, lesve a kellő pillanatot, hanem úgy igazán.
Nincs közöttünk vita. Én már azt is hajlandó vagyok elismerni, hogy Jézus volt az egyetlen, legigazibb kommunista. Akkor meg minek is vitatkoznánk?
Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2007. július 24. 19:32 | Sorszám: 719
Minő mélységekbe vagy képes visszalapozni, kedves figyelök!
Mondtam már, hogy figyellek?
Bölcs, őskomcsi hozzászóláokat írsz!
2010-ben -ha nem hamarabb- én is Káder Jánosra szavazok!

Mert megérdemlem.

figyelök
  Válasz | 2007. július 24. 18:37 | Sorszám: 718
"Mindenesetre én nyugodtabb szívvel fordítanék hátat Tamásöccsének, mint azoknak, akik olyan nézeteket vallanak, mint te."

Sőt, a szappanért sem mernék lehajolni a zuhanyozóban, ha Kaleb olvtárs állna mögöttem.
Az elvtárskodás egy dolog, de az ember nem lehet elég óvatos.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola