Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Isten éltesse Horn Gyulát! (23. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Isten éltesse Horn Gyulát!
rajnai zongor
  Válasz | 2007. július 09. 12:42 | Sorszám: 316
ezeknek az embereknek bárki magyarázna bármit, bárhogyan, reménytelenek. Nem velük kell foglalkozni.
Nem Mikolával van a baj szerintem, hanem pl. Szijjártóval. Mikola teljesen világosan megmondta, hogy mire megy ki az eü privatizáció (zsozsó profitként ki a rendszerbôl), aki ebbôl nem ért, az semmibôl se fog. Minden eü ügy mögött feltárta a mögöttes szándékot.
Szijjártó viszont rendkívül idegesítô stílusban, Orbán hanghordozását utánozva papagájként ismételgeti ugyanazokat a mantrákat csípôbôl, bármi van.
pannonpuma
  Válasz | 2007. július 09. 12:33 | Sorszám: 315
http://ufi.blog.hu/2007/07/08/az_utodpart_visszavag_szukseg_volt_a_szo
pannonpuma
  Válasz | 2007. július 09. 12:33 | Sorszám: 314
hülye vagyok!
pannonpuma
  Válasz | 2007. július 09. 12:33 | Sorszám: 313
http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=2&t=008887
tiszavirág
  Válasz | 2007. július 09. 12:28 | Sorszám: 312
Annyira, bár nem ismerem Fekete Pákót.

Ez a nép ott tart, hogy például egy "tisztességben megőszült" vasutas nyugdíjas egyszer azt kérdezte tőlem halál komolyan, hogy mennyi pénz jár Orbánnak Kende Péter Orbánt fikázó könyve után!!!

Természetesen meggyőződéses maszop szavazó, annak ellenére, hogy a háza korszerűsítésére többszázezer forint vissza nem térítendő támogatást kapott az Orbán-kormány idején. Meg van győződve arról, hogy ma is bárki kaphat qrcsányéktól, ha igényli.

Lajos bácsi
  Válasz | 2007. július 09. 12:14 | Sorszám: 311
Annyira eccerűen, hogy még a Fekete Pákó is megértse? Hú, az nagyon nehéz lesz...
tiszavirág
  Válasz | 2007. július 09. 12:12 | Sorszám: 310
"s ennyiben valóban buta a tömeg, hogy ezt nem akarja észrevenni."

Ez a rögvalóság.
Ez tény.

Akkor viszont mit kell tenni?!

Keresni kell olyan embereket, akik képesek ennek a buta tömegnek úgy elmagyarázni a dolgokat, hogy megértse.

Tegnap a hírekben két Fidesz sajtótájékoztatót láttam.

Az egyiket Demeter Ervin, a másikat Nyitrai Zsolt tartotta. Én mindig úgy nézem ezeket az embereket, hogy próbálom elképzelni, hogyan hatnak egy panelprolira.

Szerintem mindkettő siralmas teljesítményt nyújtott.Érzem, hogy hatástalanok!

Így nem lehet választást nyerni.

Szerintem a Fidesz humán erőforrás gazdálkodása abszolút zéró. Kiáll a hótmerev Mikola és azzal az idegesítő fölbugyogó röhincsével fossa a szót, le se lehet lőni. Demeter is olvas a papírjából és darál, Nyitrai Zsolt olyan arcot vág, mintha azonnal elsírná magát, ezek teljesen kontraproduktív dolgok.

Tanítják ezeket egyáltalán beszédeket tartani, mert vészesen nem tudnak.

Az egyszerű embereknek egyszerű mondatokkal nagyon világosan, lassan kell elmagyarázni, elültetni a fejükbe a gondolatébresztő mondatokat. Ha Mikola elkezd a "paradigma-váltásról" hablatyolni, akkor a 4 általánost nagy nehezen elvégző emberek azonnal elvesztik a fonalat és mérgesek lesznek, mint a majom, aki nem tudja mire vélni ha a tükörben meglátja a saját képmását. Ugyanez van a nyugdíjasokkal, náluk még az alul iskolázottság mellé a rossz hallás, a lassúbb fölfogás is párosul, semmit nem értenek a darálásokból.

Amellett az egyszerű idős embereknek apa-komplexusuk is van, félnek, rettegnek, hogy még rosszabb lesz, nekik kell valaki, aki megmondja a "tutit", akibe bízhatnak, akire támaszkodhatnak. Ha megjelenik ott a pulpituson egy suhanc, az eleve kizárt, hogy erőt mutasson nekik.

Rengeteg a tennivaló!

Lajos bácsi
  Válasz | 2007. július 09. 12:10 | Sorszám: 309
Lajos bácsi
  Válasz | 2007. július 09. 12:08 | Sorszám: 308
Ne szídjuk a rendszert, eftásam...
oszlató kék
  Válasz | 2007. július 09. 12:05 | Sorszám: 307
na most oszt teljesen megbolondult a rencer?
oszlató kék
  Válasz | 2007. július 09. 12:03 | Sorszám: 306
hát ja... meg a buzikat is egyúttal, ha má lúd legyen kövér...
oszlató kék
  Válasz | 2007. július 09. 12:03 | Sorszám: 305
hát ja... meg a buzikat is egyúttal, ha má lúd legyen kövér...
oszlató kék
  Válasz | 2007. július 09. 12:01 | Sorszám: 304
hát ja... meg a buzikat is egyúttal, ha má lúd legyen kövér...
oszlató kék
  Válasz | 2007. július 09. 12:01 | Sorszám: 303
hát ja... meg a buzikat is egyúttal, ha má lúd legyen kövér...
HAME
  Válasz | 2007. július 09. 11:54 | Sorszám: 302
majdnem.
Határeset.
Egy kicsit keletebre, egy olyan országban, amelyikkel akkoribant (vagy azután) vettétek fel a diplomáciai kapcsolatokat.
süti
  Válasz | 2007. július 09. 11:52 | Sorszám: 301
gondolom lehányta.....csak úgy méltatásképpen!
estebany
  Válasz | 2007. július 09. 11:45 | Sorszám: 300
Gyula, ha beindul: már szolmizál is
Lajos bácsi
  Válasz | 2007. július 09. 11:30 | Sorszám: 299
Lajos bácsi
  Válasz | 2007. július 09. 11:25 | Sorszám: 298
(Az a Grósznak volt Loszandzseleszben vagy hol...)
kapitamunista
  Válasz | 2007. július 09. 11:23 | Sorszám: 297
... nénikéjét!..
Lajos bácsi
  Válasz | 2007. július 09. 11:19 | Sorszám: 296
HAME
  Válasz | 2007. július 09. 10:38 | Sorszám: 295
Az első reakcióm, mikor meghallottam ezt a mizériát nekem is az volt (Karinthy és Szabolcska után szabadon), hogy

Dögöljön meg (a) Horn Gyula,
Lehetőleg máma még.

De aztán úgy gondoltam, mégse. Éljen még legalább 20-25 évet, minél tisztább elmével, és igya ki a méregpoharat fenékig. Legyen minél több alkalma, hogy a sajátjai alázzák meg, hogy tudatosítsák vele, ő aki egész életében öt perc napfényért, hatalomért gondolkodás nélkül agyagba döngölt azonnal bárkit, már a kutyának sem kell. Hogy bármikor beléfojthatják a szót és úgy bánnak vele, mint a szegény elhülyült nagybácsival.

Marco
  Válasz | 2007. július 09. 10:11 | Sorszám: 294
Kaleb nyilvánvalóan jó humoru ember, van azonban, amivel nem kellene viccelni.

A pufajkások az egyik legundorítóbb ismert terrorszervezete a történelemnek. Egyenranguak az ávósokkal, gestapósokkal, nyilas keretlegényekkel, stb. Ezek tagjai örökre kiírták magukat az emberi társaság tagjai közül, csak a szégyen és az örök megvetés lehet az osztályrészük.
Legalábbis mindenki számára, akinek az erkölcs és a tisztesség még jelent valamit.

A pufajkások mint a patkányok a Vörös Hadsereg után lopakodtak, az igazi harcokban nem mertek résztvenni, akkor gyáván meglapultak, miután azonban az oroszok leverték a forradalmat, a vélt és valódi forradalmárok üldézést végezték el kéjjel, és vadállati kegyetlenséggel.
Fiatal diáklányok szüzességét gumibottal vették el, fiatal fiuk herezacskóit addig püfölték, mig görögdinnye nagyságuak lettek. Számtalan gyanusítottak vertek kéjjel agyon, a hullákkal nem kellett elszámolniuk. Rengeteg tömeggyilkosságot hajtottak végre sortüzek által az ország különböző részein. A fegyvertelen emberekre való tüzelésben igazi hősök voltak.

Kádár Gyula egykori személyi titkára, aki Hornnaal együtt volt pufajkás mesélte egy interjúban, hogy Horn a vadállatok között is az egyik legvadállatibb volt.

Az ország erkölcsi züllöttségére jellemző. hogy egy ilyen embert miniszterelnökké lehetett tenni.

Mint miniszterelnök, a nemzetközi nagytőke kívánalmainak megfelelően bevezette a Bokros csomagot, amely a magyar lakosság második nagy megsarcolása volt. (Az elsőt Rákosi hajtotta végre, az akkori szovjet világbirodalom érdekében.) A harmadikat Gyurcsány most hajtja végre, ugyanannak a tőkés világbirodalomnak érdekében, mint Horn a Bokros csomagot.

Hornnak emellett még van pofája a kaméleonokról beszélni, akik nézeteiket változtatják. Ő aki egész életében a kommunista eszme szerint a kapitalizmus ellen küzdött, és mára a kapitalizmus leghűségesebb kiszolgálója lett.

Isten éltesse Horn Gyulát! Születésnapi ajándéknak én életfogytiglani koszt és kvártélyt tudnék neki felajánlani a szegedi Csillag börtönban!

Bokibiri
  Válasz | 2007. július 09. 10:11 | Sorszám: 293
Szándékos bohócmutatvány tudták ők 1994-ben mikor kormányra juttatták. Most próbálják meggyőzni a választóikat, hogy ők nem a globalista újkommunizmus hívei. Szerintem egyre kevesebb sikerrel.
HAME
  Válasz | 2007. július 09. 09:24 | Sorszám: 292
izé..., miccósz az SZDSZ nyilatkozatához?
Mintha elítéltek volna... Csak így simán lenyeled, semmi reakció?

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola