Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Isten éltesse Horn Gyulát! (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Isten éltesse Horn Gyulát!
particsoka
  Válasz | 2007. október 08. 21:15 | Sorszám: 842
Echo-n bemondták
tiszavirág
  Válasz | 2007. október 08. 21:14 | Sorszám: 841
Mégsem halt meg!
Mohikán
  Válasz | 2007. október 08. 21:14 | Sorszám: 840
Abból nem is lehet megélni
Bár már meglehet.
tiszavirág
  Válasz | 2007. október 08. 21:13 | Sorszám: 839
Éppen a mai napon küldött ki a Metro újság egy körlevelet Liziczai Ágnes aláírással, amelyben fölhívják a figyelmet az újság állás és oktatás hírdetési oldalaira.

Azt írják, hogy 122.000 diplomás olvasójuk van naponta, 1998 szeptemberben indultak (bizonyára a Zorbán kormány elleni hadjárat kezdeteként...), kedden van benne "Állásles", csütörtökön "Pályafutás",amelyek 4 oldalon 200.000 példányban jelennek meg Budapesten és további 180.000-200.000 példányban 23 vidéki nagyvárosban.

Állítólag 758.000 olvasója van (ezt azt hiszem el kell osztani 4-el és annyi a példányszám ), a levél szerint a legnagyobb példányszámú napilap és az olvasóik 65 %-a a Metron kívül semmilyen más napilapot nem olvas.

Az újságban megjelent hírdetések automatikusan fölkerülnek a megújult honlapra (www.metro.hu ).

Ez van.

particsoka
  Válasz | 2007. október 08. 21:12 | Sorszám: 838
beteg volt
Mohikán
  Válasz | 2007. október 08. 21:11 | Sorszám: 837
MIBEN?
Mohikán
  Válasz | 2007. október 08. 21:10 | Sorszám: 836
Miért?
particsoka
  Válasz | 2007. október 08. 21:00 | Sorszám: 835
Meghalt Horn Gyula
kujtorgo
  Válasz | 2007. október 08. 20:54 | Sorszám: 834
Abban egyetértek, hogy nem veszik komolyan, de nagyon sokan olvassák. A reklámokat sem veszik az emberek komolyan, mégis hat.
Nem csak metrón olvassák, mindenütt.
Szerintem pontosan a másodlagos, harmadlagos, titkolt üzenetek a hatásosak, mert önvédelemből az átlag ember semmit se hisz el egyenesben.
kingvidor
  Válasz | 2007. október 08. 20:40 | Sorszám: 833
"Azt persze a külföldi tulaj nem tudhatta, hogy mitt mindenből politika lesz, így a Metro újság is elbolgárosodott."

Hm, nem naívitás ez kicsit? Vagy talán inkább álnaívitás, ennyire nem hinném, hogy lenéznéd a tulajdonosokat és az itteni brigádját. Ja persze tudom, a SZAKMA. Mert arra kell mindent bízni, a SZENT SZAKMÁRA. Mondj még egy olyan olyan színes újságot, amelyik tud napi többmillió számot képes kinyomni és terjeszteni úgy, hogy még a fele sem reklám. Ne mondd már, hogy ez nyereséges, mert nem fogom elhinni, hogy komolyan gondolod.

Garabonciás
  Válasz | 2007. október 08. 08:20 | Sorszám: 832
Lesz még Horn-kultusz: emlékkönyv, szobor, emléktábla...
Majd Vitray megírja...
Garabonciás
  Válasz | 2007. október 08. 08:19 | Sorszám: 831
Nem a szakmai kompetenciáról van szó, hanem az elkötelezettségről és lekötelezettségről. No meg arról, hogy a nemzeti oldalnak gyakorlatilag nincs saját médiája. Ha lenne is, egy idő múlva valahogy mindig beszivárognak az ellenoldal katonái vagy néhány tehetségtelen hülye, és addig rombolnak, míg hallhatatlanná vagy nézhetetlenné nem válik az adott médium. Mit műveltek a Pannon Rádióval pl.?
mpd
  Válasz | 2007. október 08. 08:18 | Sorszám: 830
Aszongya a rádió, a kommancsok őrsi gyűlésükön "megemlékeztek Horn Gyuláról".
Nafene. Már odaát van?
Garabonciás
  Válasz | 2007. október 08. 08:14 | Sorszám: 829
"Pontosan ez az egykutyázás, erről beszélek, ez hajtja csak igazán a mostani kormány malmára a vizet, "

Messzemenően egyetértek. Ezt a ballibek hintik. Régi, sunyi taktikájuk. Sajnos vannak, akik, noha nemzeti elkötelezettek, bedőlnek nekik.

Dévényi István
  Válasz | 2007. október 08. 07:23 | Sorszám: 828
Szerintem ez rossz megközelítés. Ha én hatalomra kerülnék , akkor a legjobb tévés szakemberekre bíznám az MTV készítését, és nem szólnék bele a munkájukba. Erre jelenleg képtelen a magyar politikai elit.
Dévényi István
  Válasz | 2007. október 08. 07:21 | Sorszám: 827
Nem én mondom, hogy kvázi komolytalan a Metro, hanem a szakma: az ingyenes újságokat az emberek nem veszik komolyan, pontosabban sokkal komolyabban veszik azokat a lapokat, amiért pénzt adnak. Ez az egyik.
A másik pedig, hogy a korán reggel álmosan munkába zúduló tömeg a metrón szorongva bele-belepillant a lapba, ennyi. Nagyon kevesen lehetnek, akik falják a vezércikket - azok meg Metro újság nélkül is oda szavaznának, ahova.
Dévényi István
  Válasz | 2007. október 08. 07:16 | Sorszám: 826
Először is nem hibáztattam a népet, és nem védtem a politikusokat.
Másodszor igen, szoktam metrón utazni, minden nap. A többség valóban átnézi a Metro újságot, és itt az átnéznin van a lényeg. A Metro projektbe pedig nem nyomnak milliárdokat: az ötlet mindenhol a világban nyereséges és sikeres vállalkozás, ezért került Magyarországra is. Azt persze a külföldi tulaj nem tudhatta, hogy mitt mindenből politika lesz, így a Metro újság is elbolgárosodott.
BBC: objektív média nincs, és nem is lehet, de a BBC tisztességes média, és az már nagy szó. Ha te csinálhatnál egy tévét, újságot, akármit, az se lenne objektív.
drakon
  Válasz | 2007. október 08. 06:28 | Sorszám: 825
A jó nagy "tökéjé"
lóg is hosszú is....

TŐKE!

tiszavirág
  Válasz | 2007. október 08. 01:53 | Sorszám: 824
"Ezért nem jó stratégia a hit"

Ne mond. Valóban?
Hány milliárdnyian is hívők a világban?
Többmilliárdnyi embernek ad mindennapi támogatást a hit évezredek óta a hit.

Méghogy nem jó stratégia?! Röhejes.

A hibbant Néróban, vagy a nagyfejű Petőben kellene bízni az embereknek?! Nevetséges.

tiszavirág
  Válasz | 2007. október 08. 01:47 | Sorszám: 823
"A közszolgálatnak pedig nem ide-oda alapon kéne működnie, hanem se ide, se oda, lásd BBC"

Ki mondta, hogy nem úgy kellene működnie?!

Persze, hogy úgy kellene működnie, de nem úgy működik!!! Lassan felnő egy nemzedék, aki senki mást nem hall csak a ballibsiket és eleve elrendelésnek tudja, hogy Verebes meg az a malacképű beképzelt szar színész Gálvölgyi osztja az észt például 2 nappal ezelőtt a napkeltében.

Én magam is részt vettem egy olyan tüntetésen, amikor Orbán azt szónokolta, csak azért nem borítjuk föl a TV székházat, mert nem úgy vagyunk öltözve, pedig én nem sajnáltam volna a ruhámat, ha egy kissé piszkos lett volna a borogatástól.

Aztán hazamentünk és azóta sem hallottam hogy követeltük volna a saját pénzünkért a saját részünket!!!!

Előbb adják ide a jussunkat, majd utána egyszer csinálunk egy BBC-t is, de nem ezekkel a szemetekkel.

De követelni nap mint nap kellene!!!!!!!!!!!!!!!

tiszavirág
  Válasz | 2007. október 08. 01:39 | Sorszám: 822
A MOL-nál, Magyarország egyik legnagyobb vállalatánál a portán mindenki viheti aki akarja....

A Thémát hol lehet látni?

kingvidor
  Válasz | 2007. október 08. 00:40 | Sorszám: 821
Pontosan ez az egykutyázás, erről beszélek, ez hajtja csak igazán a mostani kormány malmára a vizet, ezzel lehet gyurcsányi módra kenegetni a felelőséget mindenkit besározva. Ez most a nyerő nekik, ezzel szolgálod csak őket igazán.
honfi
  Válasz | 2007. október 08. 00:16 | Sorszám: 820
Szó sincs egykutyázásról. A Fidesz mögött jórészt másik maffia áll.
Primitív dolog viszont az alapvetö azonosságok észre nem vétele.
Márpedig mindkét(3) párt a töke lakája.
kujtorgo
  Válasz | 2007. október 07. 23:13 | Sorszám: 819
Nyilvánvalóan Te ezerszer jobban értesz a témához, de a Metró-t én nem becsülném le. Nagy példányszám, beviszik a munkahelyre, olvassák, kölcsönadják, megbeszélik.
Tudat alatt hat, ezért veszélyes és hatékony.
kingvidor
  Válasz | 2007. október 07. 22:31 | Sorszám: 818
Az egykutyázás primitív hozzáállás. Ugyanis mindig a különbségek és a fokozatok a lényegesek, minden a különbségeken múlik. Lehet, hogy a Fidesz idején is történtek stiklik, csak több nagyságrenddel kisebb mértékben, az pedig gyakorlatilag kivédhetetlen, hogy egy nagy szervezethez ne csapódjon néhány karrierista disznó, aki ügyeskedni próbál. A Fidesz idején az a néhány pártízmilliós ügyecske (Ezüsthajó, KajaIb, stb) elég komolytalan dolog a mostani többszázmilliárdos ügyekhez képest. Szerencsére nem egyforma a két párt, nem egykutya, ahogy két ember sem egyforma. Persze lehet ideákat kergetve mindenkit jó hangosan elküldeni a fenébe, csak abból sok haszna senkinek sincs. Szóval disztingválni kéne, nem pedig egykutyázni.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola